User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

The final results after 12 races (2 discards) are as follows:

-----------------------------------------------

Seniors:

1.   AUT 09   Wolfinger Manfred          Austria   13.4   (-7.0)   6.4

2.   AUT 20   Oberreiter Gerald           Austria   29.8  (-13.0)  16.8

3.   CHN 833 Lin DuoSen                  China      47.7  (-25.0)  22.7

4.   CHN 02   Xuan DongBo               China     48.1  (-25.0)  23.1

5.   UKR 34   Kishubaiev Timur          Ukraine   41.8  (-16.0)  25.8

6.   CHN 07   Lin YiNing                    China      45.4  (-18.0)  27.4

7.   CHN 98   Gong QunXing             China      84.7  (-46.0)  38.7  

8.   CHN 110 Shui YiXin                   China      62.4  (-17.0)  45.4

9.   UKR 24   Nechayev Oleg            Ukraine   62.0  (-16.0)  46.0

10.  UKR 32   Nechayev Igor            Ukraine   70.7  (-24.0)  46.7 

11.  POL 90   Albrecht Pawel             Poland    66.4  (-17.0)  49.4 

12.  UKR 42   Kadantsev Andrii          Ukraine   75.7  (-24.0)  51.7

13.  POL 96   Jereczek Bartlomiej       Poland   79.0  (-19.0)  60.0

14.  UKR 30   Nechayev Petro            Ukraine  101.0  (-38.0)  63.0 

15.  POL 48   Rapacki Wieslaw           Poland   93.0  (-20.0)  73.0

16.  UKR 37   Koval Andrii                 Ukraine  101.0  (-27.0)  74.0 

17.  POL 78   Klawikowski Karol          Poland  106.0  (-24.0)  82.0

18.  CHN 107 Ke WenLong                 China   115.0  (-28.0)  87.0 

19.  UKR 87   Koval Dmytro                Ukraine 143.0 (-37.0) 106.0

20.  UKR 101 Gorbachenko Volodymyr Ukraine 138.0 (-28.0) 110.0

21.  UKR 47   Plygach Artem              Ukraine  153.0 (-32.0) 121.0

22.  UKR 77   Antonov Oleksandr        Ukraine  168.0 (-36.0) 132.0

23.  UKR 21   Plygach Oleg                 Ukraine  221.0 (-38.0) 183.0

24.  BG 68    Veselinov Krystian           Bulgaria  222.0 (-38.0) 184.0

25.  UKR 84   Ivanov Gleb                  Ukraine  226.0 (-38.0) 188.0

 

----------------------------------------------

Juniors:

1.  CHN 137  Gao YiFu                China     93.7 (-23.0) 70.7

2.  POL 17     Gosz Pawel            Poland    105.0 (-29.0) 76.0

3.  POL 14     Rutz Jedrzej          Poland    107.0 (-24.0) 83.0

4.  POL 201   Bak Karol               Poland  139.0 (-30.0) 109.0

5.  UKR 50     Sharaburov Illia     Ukraine  152.0 (-36.0) 116.0

6.  UKR 217  Pilipenko Valentyn   Ukraine  165.0 (-36.0) 129.0

7.  UKR 184  Lazorenko Oleg       Ukraine  169.0 (-37.0) 132.0

8.  UKR 142  Muslimov Oleg        Ukraine  170.0 (-32.0) 138.0

8.  UKR 38    Kishubaieva Kseniia Ukraine  175.0 (-37.0) 138.0

10. UKR 33    Nechayev Denis      Ukraine  180.0 (-36.0) 144.0

11. UKR 102 Denisyuk Igor         Ukraine   198.0 (-38.0) 160.0

12. UKR 35   Pavelko Oleksandr   Ukraine  203.0 (-38.0) 165.0

 

RESULTS BY RACE

 

 

----------------------------------------